Gospelõhtu “Miks ma usun?” saab olema sisukas aeg, mis pakub nii rõõmu, rahu kui ka sügavamat mõtteainet elu suurimatele küsimustele. Me ootame Sind ja Su lähedasi Mosaiik Koguduse Gospelõhtule nii usku otsima kui ka kinnitama, nii ülistama kui ka lihtsalt muusikat nautima! Meeleolu loovad spetsiaalselt selle õhtu jaoks kokku tulnud gospelkoor ja live bänd koos mitmete solistidega.

KAVA:
17:00 Uksed avatud, kiirtestimine soovijatele (tasuta)
18:00 Sisuline osa
19:40 Osadus kohvilaua ääres

Gospelõhtu “Miks ma usun?” on piletivaba ehk Sinule täiesti TASUTA ning toimub 17.oktoobril Kultuurikatla saalis BlackBox.

Üritusele on oodatud kõik, vaatamata oma uskumustele või vanusele, kindlasti ka lapsed. Oleme mõelnud seal hulgas ka emadele ja beebidele ning loonud neile hubase ruumi, kus on võimalik segamata üritust ekraani vahendusel jälgida.

Gospelõhtu raames kogutud vabatahtlikud annetused antakse üle Vähiravifondile “Kingitud elu”, mis toetab abivajajaid moodsa vähiravi finantseerimisel, pikendades nii inimeste täisväärtuslikke elupäevi oma lähedaste keskel.

Üritusel järgime riigi kehtestatud nakkusohutus nõudeid. Osaleda on võimalik külalistel, kes on COVID-19 vastu vaktsineeritud, COVID-19 läbi põdenud või omavad viimase 72 tunni jooksul negatiivset PCR testi või kuni 48 tunni jooksul negatiivset antigeeni kiirtesti tulemust. Vastava sisuliste tõendite kontrollimine toimub enne ürituse algust. Soovijatel on võimalik kohapeal endale juhendajate abil tasuta kiirtest teha. Selleks palume varuda aega ning parajalt enne sisulise osa algust kohale tulla.

Näeme juba Gospelõhtul!

Loe ka miks tulla gospelõhtule meie BLOGIST.