Mina olen Annika Soon ning meil on abikaasaga kolm imearmast poega. Erialalt olen lõpetanud magistriõpingud alushariduse juhtimise valdkonnas ning pea kümme aastat olen töötanud lasteaiaõpetajana. Lisaks olen tegelenud väga pikalt Juhhei lastekoori eestvedamisega ning kaasa löönud ka koguduse lastetiimis ning viimased aastad olen olnud ka meie Mosaiik Koguduse üks MOKO juhtidest.

Minu südames on alati põlenud soov jagada Jumala armastust ja seda lootust, mida me siin maailmas päriselt nii väga vajame. Tihti me otsime seda valest kohast või pettume, aga seda suurem julgustus on, et meil igaühel on Taevane Isa, kelle armastuses me pettuma ei pea. 

Minu üks lemmikumaid raamatuid Piiblis on Roomlaste kiri. Roomlaste 8. peatükk räägib sellest, kuidas mitte miski ei saa lahutada meid Jumala armastusest. 

“Tema, kes oma Poegagi ei säästnud, vaid loovutas tema meie kõikide eest, kuidas ta ei peaks siis koos Pojaga meile kõike muud kinkima?” (Room. 8:32) See maailm siin on habras, täis valu, pettumusi ja lootusetust. Me kogeme igaüks seda iga päev, vähem või rohkem. Jeesus on ainus lootus ja Ta päriselt elab ja tegutseb minu elus iga päev.

Kas soovid rohkem teada Jeesusest või meie kogudusest?
Võid võtta minuga ühendust: soon.annika@gmail.com.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s