Suvi on juba täies hoos ning see tähendab vaid üht – lähenemas on MOKO suvepäevad. Selleks, et saaksime üheskoos nautida suverõõme, sauna ja muidugi ka vaimutoitu, märgi kalendrisse, et oled 22.–25. augustil Nuutsaku Puhkekeskuses.

Esimesed kiired on oma tulekust juba teada andnud, tee seda palun ka Sina, täites registreerimisvorm siin:

https://forms.gle/947W8DCXsyzPuFJW7

Nuutsaku Puhkekeskus asub Viljandimaa metsade vahel ilusa järve kaldal, eemal linnakärast. Seal saame üheskoos aja maha võtta. Olgugi, et nende kolme päeva jooksul toimub mitmeid ülesehitavaid teenistusi ja on võimalus osa võtta seminaridest ning ragistada aju hommikumõtiskluse foonil, on suvepäevad mõeldud koos puhkamiseks nii suurtele kui ka väikestele.

 “Tulge omaette üksildasse paika ja puhake pisut!“ Mk 6:31

Vaimutoit seeditud, saame koos aega veeta täpselt nii nagu kellelegi sobib – sportlikke murumänge mängides või järves hullates, saunas leilitamas või kohvikus näksimas,  mänguväljakul turnides või metsas loodust nautides, tähenduslikke vestlusi pidades või hoopis naerdes kõhulihaseid vormides. 

Koguduse suvepäevadel osalemiseks ei pea olema mingeid eelteadmisi usust, kogudusest või kristlusest. Väärtustame siirast ja avatud suhtumist ning austame omalt poolt inimese vaba tahet ja valikuvabadusi. Anname oma parima, et iga tulija tunneks end teretulnuna ning oleks koju naastes rõõmsam ja täidetum, kui Nuutsakule saabudes.

Tagasivaade eelmise aasta suvepäevadele:
https://moko.ee/2020/07/21/tagasivaade-suvepaevadele-nuutsakul/

REGISTREERI SIIN: https://forms.gle/947W8DCXsyzPuFJW7

Registreerimine jõustub, kui osalustasu on tasutud Tallinna Kristlik Mosaiik Kogudus’e kontole — EE277700771002312546, märksõnaks Suvepäevad ja osaleja nimi.

Suvepäevade osalustasu on 45€, mis sisaldab 10 toidukorda ja majutust. 
Oma telgis ööbides on tasu 35€.
*Hind kehtib kuni 2. augustini, peale seda on hind vastavalt 55€ ja 45€.
Alla 12-aastased (k.a) saavad suvepäevadele tasuta, kui tulevad koos oma vanemaga. 
Kui laps tuleb ilma saatjata, tuleb tal maksta 35€.

Kui Sul tekkis registreerumise kohta küsimusi, kirjuta julgelt Helenile!
pajuhelen@gmail.com

Lisaks on veel enne 1. augustit võimalus tellida uusi MOKO pluuse, mis valmivad suvepäevade ajaks. Saadaval on mudelid nii meestele ja naistele (mõlemal valikus tumehall, kollane, must) kui ka lastele (saadaval kollane ja must). Hinnaks 7,20 eur/tk. 

Oma soovist (mudel, värv, suurus) kirjuta mulle aadressil pajuhelen@gmail.com hiljemalt pühapäevaks 1. augustiks kella 15ks!

Tasuda Tallinna Kristlik Mosaiik Kogudus’e kontole — EE277700771002312546 märksõnaks Moko pluus ja kelle eest tasud.

Rohkem infot samuti Helen Paju käest – pajuhelen@gmail.com