Mosaiik kogudus koosneb väiksematest kogukondadest ehk MOKOdest. Meie jaoks on kogudus justkui perekond ja sellepärast koguneme pühapäeviti tavaliselt koguduseliikmete kodudes. Kirik kodus on võib-olla natuke ootamatu variant, aga just nii kogunesid ka esimesed kristlased 2000 aastat tagasi.

Traditsioonilise jutluse asemel on meil arutelu mõne Piibli kirjakoha üle, koos ülistame, sööme ja räägime juttu. Anname oma parima, et iga tulija tunneks end meie kogunemisel teretulnuna.

Praegu on meil kuus MOKOt:  Nõmmel, Viimsis, Kesklinnas, Kristiines, Mustamäel ja Uues Maailmas. Igal Mokol on paar-kolm kodu, mille vahel kogunemisi jaotatakse. Kui tahad liituda, saad kõige täpsema info küsida vastava grupi kontaktisikult.

Nõmme MOKO külastamiseks võta ühendust Paavo-Peetri või Marttiga.
Paavo-Peeter Ainla ppainla@gmail.com
Martti Paju martti@moko.ee

Viimsi MOKO külastamiseks võta ühendust Kaarli või Randoga.
Kaarel Väljamäe kaarel@moko.ee või +37253033431
Rando Tomingas tomingasrando@gmail.com

Kesklinna MOKO külastamiseks võta ühendust Toomasega.
Toomas Vardja toomas.vardja@gmail.com või +37255638034

Kristiine MOKO külastamiseks võta ühendust Mardiga.
Mart Oksa mart@moko.ee või +37253436151

Mustamäe MOKO külastamiseks võta ühendust Marekiga.
Marek Jõks marek.joks4@gmail.com

Uue Maailma MOKO külastamiseks võta ühendust Elinaga.
Elina Kivinukk kivinukk@gmail.com

Kõik kogukonnad kogunevad ühiseks teenistuseks kuu viimasel pühapäeval Eesti Arhitektuurikeskuses, Põhja pst 27a.

Kui tahad olla kursis meie koguduse kogunemistega, anna endast märku moko@moko.ee, sedakaudu saad liituda meililistiga.

mokod2.png