Mosaiik kogudus koosneb väiksematest kogukondadest ehk MOKOdest. Meie jaoks on kogudus justkui perekond ja sellepärast koguneme pühapäeviti tavaliselt koguduseliikmete kodudes. Kirik kodus on võib-olla natuke ootamatu variant, aga just nii kogunesid ka esimesed kristlased 2000 aastat tagasi.

Traditsioonilise jutluse asemel on meil arutelu mõne Piibli kirjakoha üle, koos ülistame, sööme ja räägime juttu. Anname oma parima, et iga tulija tunneks end meie kogunemisel teretulnuna.

Praegu on meil kaheksa MOKOt:  Nõmme, Kesklinn, Kibuvitsa, Lilleküla, Mustamäe, Uus Maailm, Kalamaja ja Pääsküla. Igal Mokol on paar-kolm kodu, mille vahel kogunemisi jaotatakse. Kui tahad liituda, saad kõige täpsema info küsida vastava grupi kontaktisikult.

Nõmme MOKO külastamiseks võta ühendust Paavo-Peetriga.
Paavo-Peeter Ainla ppainla@gmail.com

Kesklinna MOKO külastamiseks võta ühendust Toomasega.
Toomas Vardja toomas.vardja@gmail.com või +37255638034

Kibuvitsa MOKO külastamiseks võta ühendust Annikaga.
Annika Soon soon.annika@gmail.com või +3725117239

Lilleküla MOKO külastamiseks võta ühendust Mardiga.
Mart Oksa mart@moko.ee või +37253436151

Mustamäe MOKO külastamiseks võta ühendust Marekiga.
Marek Jõks marek.joks4@gmail.com

Uue Maailma MOKO külastamiseks võta ühendust Elinaga.
Elina Kivinukk kivinukk@gmail.com

Kalamaja MOKO külastamiseks võta ühendust Katriiniga.
Katriin Pannal katriin.pannal@gmail.com

Pääsküla MOKO külastamiseks võta ühendust Marttiga.
Martti Paju martti@moko.ee

Kõik kogukonnad kogunevad ühiseks teenistuseks kuu viimasel pühapäeval Kultuurikatla Katelde saalis, Põhja pst 27a.

Kui tahad olla kursis meie koguduse kogunemistega, anna endast märku moko@moko.ee, sedakaudu saad liituda meililistiga.

MOKOd-suvi2021-kaart