Üle-eelmisel nädalavahetusel kogunes Mokopere Nuutsaku Puhkekeskusesse, et täita oma suurt igatsust kasvada läheduses üksteise ja Jumalaga. Kasvamiseks ja edasi liikumiseks läheb aga vaja omajagu julgust, pühendumist ja teadlikku tegutsemist, sest sageli tuleb eesolevad takistused esmalt maha murda. Olime selleks valmistunud!

IMG_3207.JPG

Nii me murdsime jääd üksteise vahel ja õppisime uute põnevate faktide ja lugude kaudu teisi Mokomone veel paremini tundma. Murdsime jääd järve peal, et meie innukad talisuplejad ja saunalised võiksid kasvada vapruses ja järjepidevuses. Julgemad Mokomonid murdsid mootorsaanil isegi kiirusrekordeid. Üheskoos proovisime veel murda müüte, mis hoiavad meid tagasi järgmiste sammude tegemisest vaimulikul kasvuteekonnal, ja õppisime läbi murdma argielu katsumustest, mis mitmeid meie seast ja meie lähiringkonnast kimbutada võivad. Ei puudunud ka ühine leivamurdmine, et meeldes hoida Jeesuse ristisurma tähendust ja kanda seda traditsiooni edasi meie perekonna keskel. Lisaks kõigele eelnevale sai igaüks meist aga Jumala ees lahti murda oma sügavamad südamesopid ja anda Tema armastusele ja väele loa nendes veel võimsamalt tegutseda! Koos veedetud päevad näitasid selgelt, et Mosaiik Kogudus ei karda kasvada – ei kvaliteedis ega kvantiteedis!

Kuigi Mosaiik Koguduse talvepäevad on nüüdseks seljataha jäänud, toovad mitmed meeleolukad seigad, tähendusrikkad vestlused ja suur perekonnatunne aga veel mõnda aega laia naeratuse näole! 

– Kätlin Tammiste

IMG_0017.JPG

IMG_0035.JPG

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s