Hea sõber!

Ole kes tahes, meil on üks hea uudis. Ja see on tõesti hea, me oleme ise selle headust omal nahal tundnud. Nimelt on tulemas Moko 3. suvepäevad!

Saab olema mõnus seltskondlik aeg. Võimalus juhe seinast välja tõmmata, vahetada keskkonda, sõbruneda uute inimestega ning teada saada midagi praktilist universumi Loojast – Jumalast.
Koguduse suvepäevadel osalemiseks ei pea olema mingeid eelteadmisi usust, kogudusest või kristlusest. Väärtustame siirast ja avatud suhtumist ning austame omalt poolt inimese vaba tahet ja valikuvabadusi. Anname oma parima, et iga tulija tunneks end teretulnuna ning oleks koju naastes rõõmsam, lahkem ja lõbusam kui oli meie kampa tulles.

Suvepäevad toimuvad Viisnurga Puhkemajas http://www.viisnurgapuhkemajad.ee/

Ööbimiskohtade arv tubades on kahjuks piiratud, aga saame lisaks olla telkides. Mida varem registeerid ennast, seda paremini saame jagada inimesi, et kõigil oleks hea ja mugav.

REGISTREERI SIIN: https://forms.gle/BSMRCvuWRdFbKcRS9

Registreerimine jõustub, kui makstud on ka osalustasu 60 EUR (40 EUR telgis ööbimisega) Tallinna Kristlik Mosaiik Kogudus’e kontole — EE277700771002312546

Alla 12-aastased (k.a) saavad suvepäevadele tasuta, kui tulevad koos oma vanemaga. Kui laps tuleb ilma saatjata, tuleb tal maksta 30 EUR.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s