Meie koguduse üks tugisammastest on väljapoole suunatud evangeelsed üritused. Seetõttu sünnibki 20. oktoobril esmakordselt Moko suur gospelõhtu.

Mosaiik Koguduse gospelõhtul saab kuulda rõõmusõnumit nii muusikas kui sõnas. Üritusel asub üles spetsiaalselt kokku kutsutud koor, laulude vahel on ruumi ka väikestele tähenduslikele mõtisklustele. Kõlab nii eesti-kui inglisekeelset muusikat ning mõned lood on meie koguduse inimesed kirjutanud või tõlkinud just selleks õhtuks. Pärast on võimalus nautida kohvi ja head seltskonda – kes teab, äkki saab sealt alguse mõni uus sõprus või tunned Mosaiik koguduses ära oma kodu, mida oled kaua otsinud.

Uksed avame kell 17.30, programm algab kell 18.00.

Oled väga oodatud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s