Uus hooaeg on Mosaiik Kogudusele alanud väga motiveerivalt ja olulisi plaane pidades. 

Kõigepealt said kokku meie koguduse mehed (ikka saunas), et pidada maha üks mehine nõupidamine. Arutati, kuidas Mosaiik Koguduse mehed saaksid olla mehelikumad Jeesuse järgijad võttes vastutust Jumalariigitöös ning käies oma kutsumises. 

Ülistusjuhtide workshop Koskla ruumides Joonas Alvre juhtimisel

Juba mõni päev hiljem said kokku plaani pidamiseks meie koguduse ülistusjuhid – ikka selleks, et oma kutsumises ülistusmuusikutena areneda. Selleks oli meie muusikutele suureks abiks ja innustuseks Joonas Alvre, kes õpetas ning pani ka meie muusikud kohe praktiseerima omaloomingu kirjutamist – välja tuli suurepärane nõupidamine, koolitus ja oodata on uut ülistusmuusikat meie enda muusikutelt. 

4.septembri õhtul kogunesid kõigi Mosaiik Koguduse valdkondade vastutajad ühisele õhtusöögile ja nõupidamisele keskkonnas nimega Garaaž. Garaaž on olnud kohaks, kus koguduse valdkondade juhid kogunevad, et remontida, ehitada ja vajadusel ka pisut lammutada – ikka selleks, et selle koguduse masinavärk toimiks paremini, fokusseeritumalt ja kulutaksime meile antud ressursse ja energiat õigetesse kohtadesse. Oli väga produktiivne ja väärtuslik õhtu.       

Mosaiik koguduse valdkondade vastutajate koosolek Garaaž
Siim Nigulas mokode juhte koolitamas Kuressaares

12.-14. septembril veetsid Mosaiik Koguduse väikeste koguduste ehk mokode juhid kvaliteetset ja produktiivset, aga ka lõõgastavat ja ülesehitavat aega Kuressaares, kus toimus selle hooaja esimene “Tankla”. Tankla on keskkond Mosaiik Koguduse väikeste koguduste juhtidele, mis on mõeldud üksteise tankimiseks, koolitamiseks, motiveerimiseks, innustamiseks, aga ka oluliste otsuste vastuvõtmiseks. Muuhulgas rääkisime mokode juhtide rollidest meie koguduses, aga ka sellest, kui oluline Jeesuse missiooni järgimisel on paljundada Jumala Sõna, jüngreid ja kogudusi läbi juhtide. Tutvustasime ja pidasime nõu Mosaiik Koguduse loodavate väärtuste üle ning panime kirja oma unistusi, milline võiks olla meie kogudus 1 ja 10 aasta pärast. Muidugi ei puudunud üksteise, aga ka kohalike inimeste eest palvetamine ja seniste võitude tähistamine. See oli vajalik väljasõit, kus Mosaiik Koguduse väikeste koguduste juhid ja nende pered said üksteisega lähedasemaks ja uut motivatsiooni, et minna ja juhtida meie väikeseid kogudusi ikka innukamalt järgima Jeesust ning laiendama Tema kuningriiki siin Eestimaal. 

Mokode juhid õhtusöögil Kuressaare GOSPAs

15.septembril kohtus meie koguduse lastetiim üheks oluliseks koolituseks ja nõupidamiseks. Kuna lastega on meie kogudust õnnistatud, siis see valdkond vajab järjest suuremat tähelepanu ja ka inimesi. Igatseme, et kogudus oleks meie lastele perekonnaks, kus nad saaksid vaimulikult kasvada.

Üha kasvav Mosaiik koguduse lastetöö tiim koolitusel

Peab tõdema, et Jumal on õnnistanud meid väärtuslike inimestega, kelle süda põleb Jeesusele ning kes ei karda võtta vastutust, tänu neile indu ja pealehakkamist täis Jumala meestele ja naistele võime julgelt astuda vastu uuele hooajale teades, et midagi ägedat on ees!

One thought on “ Uue hooaja algusest ja lubadustest ”

  1. anna andeks mul ei tulnud enam nimi meelde see teine pilt….klaveriga….
    võimas kus aeg lendab
    mõtteid teiega kõik…..

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s